Vyberte si jazyk:    Český   Русский  
• Volání pomocí IP adaptéru
• CPS připojení
• Používání bezplatného čísla 822 123 456
• Zřízení hovorny ( call shop ) pro partnery

Telefonie

VOIP – služby telefonování přes internet přináší výrazné úspory pro volání do zahraničí i v rámci České republiky. Nízké ceny nejsou podmíněny objemem volání. Připojíte-li se k síti Alfa Telecom, voláte několikanásobně levněji než přes mobilní operátory nebo pevnou linku. Tuto službu naši zákazníci používájí z několika důvodů. Mezi hlavní patří ochota ušetřít peníze na hovorů do zahraničí. Na rozdíl od skype jsme česká firma s lokální technickou podporou.

Co potřebujete k užívání IP telefonických služeb?

Stačí vám kvalitní připojení k celosvětové síti Internet, které vám rádi poskytneme, IP telefonický přístroj, který vám rádi dodáme i nastavíme.

Volání pomocí IP adaptéru

ještě donedávna telefonní síť a IP-sítě existovaly prakticky nezávisle na sobě a využívaly se pro růžné účely. Telefonní sítě se využívaly pro přenos hlasové informace a IP-sítě pro přenos dat. Technologie IP-telefonie spojuje tyto dvě sítě prostřednictvím přístroje, kterému se říká gateway nebo VOIP adapter. Jde o přístroj, do něhož se z jedné strany zapojí obyčejný analogový telefon, a z druhé Internet.


Cenik k nahlednuti


Kontakty a technická podpora

Kloknerova 2249/9

Prague - 4, Chodov, 148 00

Czech Republic

+ 420 469 775 775

+ 420 226 020 360

alfatelecom Všeobecné podmínky Provozní podmínky Ceník slžeb Popis rychlostí internetoýh příopjek Vzor smluvních dokumentů: Smlouva Specifikace Výpověď Copyright © 2005-2015, Alfatelecom, s.r.o.